Prvé oživenie

Výňatek z učebnice základů nekromantie.

… po mnohých stránkach čítania o všetkom čo musí pravý nekromancer vedieť sa teraz pokúsime oživiť „zombie“, či nemŕtveho. Nie je to také jednoduché ako sa môže zdať. Nestačí, len nejaký pentagram a sviečky. Prvé oživenie je to najťachšie čo nekromancera na jeho ceste čaká. Najprv je nato zapotreby veľa času. Postupom času to pôjde rýchlejšie a ľahšie. Nesmieme zabúdať, že „zombie“ je mŕtva a preto najprv bude zmetená a možno vás nebude chcieť počúvať. Preto je dobré mať poruke nejakú svätenú vodu, alebo meč a rýchle nohy. Každý si predstavuje oživím „zombie“, ale čo s ňou potom. Takže sa pripravte aj na jej „usmrtenie“ a nie, len oživenie. Nie každému sa to na prvý krát podarí. Ak ste sa doteraz učili u niekoho tak zabudnite na to, aký ste boli skvelý. Pretože ste nikdy neoživovali sami, ale za pomoci učiteľa, ktorý vedel ako na to. Teraz prejdeme k samotnému aktu.

Mŕtve telo vložíme do pentagramu. Na každom cípe zapálime jednu čiernu sviečku. Potrebujeme niekoľko kvapiek svojej vlastnej krvi. Pár kvapiek kvapneme na pery a pár na srdce. Pokľakneme k mŕtvemu položíme naňho ruky a sústredíme svoju moc. Potom prenesieme slová:
et mordun san

mementom dortum

spirtus necronomicus

Po týchto slovách ustúpime pretože „zombie“ by sa mala „prebudiť“ k „životu“. Ak to funguje tak je to polovičný úspech. Druhou polovicou je ovládanie „zombie“. Pokúste sa jej dať nejaký jednoduchý príkaz napr.: sadni , alebo niečo čo nieje ťažké. Ak to splní tak potom gratulujem. Práve ste to dokázali. Stali ste sa Nekromancerom. Ešte ostáva zombie „zabiť“.

Ak však vaša zombie neožila skúste zopakovať „oživenie“ znova a znova až sa vám to podarí.

Ak vás „zombie“ neposlúcha hoc ste príkaz zopakovali dvakrát tak neváhajte a „zabite ju“. Pretože ona nebude váhať urobiť to isté vám a verte mi urobí to rada.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>