Archiv pro rubriku: Aktuality

Upozornění pro autory SE

Předem bych se rád omluvil všem návětěvníkům našeho portálu za několik týdnů trvající výpadek portálu. Výpadek byl způsoben přechodem opět na nový server.

Jedná důležitá věc pro všechny autory, která se týká Centrálního systému tvorby. Máme novou repository na adrese https://svn.nostresscommerce.cz/svetjinak/. Smažte svůji starou složku, na které jste prováděli příkazy typu checkout, commit nebo update a míto toho si vytvořte novou složku a proveďte na ní zcela nový checkout s novou adresou pro repository. Zkrátka postupujte tak, jako byste se k repository připojovali úplně poprvé (viz Manuál autora). Tato nová repository je public, není potřeba login ani heslo.

Důležité upozornění pro autory

Předem bych se rád omluvil všem návětěvníkům našeho portálu za několika cca dva týdny trvající výpadek portálu. Výpadek byl způsoben přechodem na nový server.

Jedná důležitá věc pro všechny autory, která se týká Centrálního systému tvorby. Máme novou repository na adrese https://svn.nostresscommerce.cz/repos_public/svetjinak. V blízké době z tohoto důvodu zaktualizuji Manuál autora. Stará repository je už nejspíše nefunkční, takže ji už nepoužívejte. Doufám, že jsem překopíroval všechna data, ale raději si každý zkontrolujte svou složku. Smažte svůji starou složku, na které jste prováděli příkazy typu checkout, commit nebo update a míto toho si vytvořte novou složku a proveďte na ní zcela nový checkout s novou adresou pro repository. Zkrátka postupujte tak, jako byste se k repository připojovali úplně poprvé (viz Manuál autora). Tato nová repository je public, není potřeba login ani heslo.

Aktualita

Trochu opožděně, ale přece vám všem přeju hodně štěstí a nadšení do nového roku!

Možná jste si už všimli plánu na aktivní přítomnost Srdce Erinelu na PragoConu. Tomuto plánu nic nestojí v cestě, a proto se těšíme na ty z vás, kteří na PragoCon pojedou!

Aktualita

Srdce Erinelu má nový web! Omluvte prosím možnou částečnou nefunkčnost, web budeme vychytávat během tohoto týdne. Důležité též je, že jsme spustili Centrální systém tvorby.

Starý web bude do konce roku k dispozici na www.erinel2.svetjinak.net.

Aktualita

Nový modul Božské pantheony ke stažení v sekci Downloady! Omlouvám se za tak velké spoždění. Stahujte zdarma; vracíme se k modelu, kdy jsou všechny materiály ke stažení opět zdarma.

[download=6]